unnamed (1)

01.

Sizi en iyi videonuz anlatır

Tanıtım Filmleri

Kurumsal hikayeniz, işinizin başarısının merkezinde yer alır. Potansiyel müşteriler yaratmanıza, en iyi yetenekleri çekmenize, itibarınızı artırmanıza ve hem bünyenizdeki hem de potansiyel müşterilerin dikkatini çekerek büyümenize yardımcı olur.

02.

Hayatta herkesin bir rolü vardır

Cast Hizmetleri

Cast çalışması, yapım şirketlerinin yapımcılığını üstlendiği film, dizi, reklam gibi projelerde oynayacak oyuncuların, rollerine göre analiz edilerek belirlenmesidir. Cast çalışmasını cast direktörleri ve cast ajansları yapar.

03.

Güleryüzlü personeller

Hostes hizmetleri

Fuar ve organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tanıtım hostesi için bizi arayabilirsiniz. Tecrübeli kadromuzla Fuar, restoran, açılış, organizasyonlarınızda hizmet vermekteyiz.

Erzurum organizasyon firması
erzurum hostes hizmeti

04.

Markanız için savaşırız

Kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içinde ve şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen isimdir.

Ticari olarak faaliyet gösteren veya belli bir konuda hizmet veren, kamu kurum ve kuruluşlarının veya kişilerin, kendilerini yazılı, sözlü, görüntülü temsil etme biçimdir.Kurumsal kimlik firmaların prestijinin yükselmesi iş kalitesinin artması için gereklidir.

Erzurum tanıtım filmi
erzrum fotoğrafçı hizmeti

05.

Sizi en iyi tanıtım filminiz ve kareleriniz anlatır

Video - Fotoğraf

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

06.

Zafer mübahtır

Markanız için savaşıyoruz

Marka benzerleriyle aynı alanda ve aynı zamanda anıldığında diğerlerinden farklılaşarak akla gelen ilk kavramdır. Marka ismi kurum ve kuruluşların ürettikleri mal, logo vb. şekillerle tasarlanarak çizilebilen ve yazılabilen, ses algısı ile ifade ederek hatırlanabilen “ticari unvanlara’’ denir.

üstünlük taslanmaz tasarlanır
marka çalışması
web sitesi nasıl yapılır

07.

Sizin kimliğiniz ne renk?

Web sitesi

Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır. Bir firma açısından baktığımızda, firmanız hakkındaki bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir teknolojiye günümüz çağında mutlaka ihtiyacınız vardır

mobil web sitesi
konser organizasyonu

08.

İyi bir sunum işin vitrinini sergiler

ORGANİZASYON

Otobüslerle turneye çıkılan yıllardan bu yana çok şey değişti. Değişmeyen tek şey ilk gün ki heyecan.. Tanıştığımız sanatçı, organizatör, menajer, belediye yetkilileri, üniversite yetkilileri, teknik sistem sahibi dostlarımızla beraber devirdik yıllarımızı..

09.

İyi bir ses işinizi yansıtır

SESLENDİRME

İyi bir seslendirme işinizi özel kılar

ERG Seslendirme olarak onlarca yabancı dilde profesyonel seslendirme hizmeti veriyoruz. İhtiyacınız olan dilde, ihtiyacınız olan süre içinde hızlı hizmetin yanı sıra, kaliteli seslendirme servisimizle de fark yaratıyoruz.

10.

Dijital Medyada Varolun...

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya icat edildi, işler değişti. Markalar,kendilerine sosyal medyada yer açmak için kıyasıya bir yarışa girişti.

 Öyle ki,artık pazarlama ve güç algıları buradan ölçülebilir hale geldi. Firmalar, aynı sektörü paylaştıkları markalarla sosyal medya üzerinden rekabet ediyor. Birbirlerinin aktivitelerini gözlemliyor ve önde olmak için hamleler yapıyorlar. Peki, siz nerede kaldınız?

sosyal medya hizmeti
sosyal medya ajansı erzurum